OFFICE SERVER

Gotowe rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb

Linia serwerów dla małych i średnich grup roboczych (do 10 stanowisk). Idealna jako pierwszy serwer w firmie. ADAX OFFICE SERVER to atrakcyjne cenowo serwery dla firm z dużymi możliwościami rozbudowy. W zależności od konfiguracji mogą pełnić rolę serwera: www, plików czy poczty elektronicznej. Mogą być dostarczane w trybie ready to use z zainstalowanym oprogramowaniem, wymagającym jedynie podłączenia do sieci firmowej. Pakiet serwisowy trzyletniej gwarancji, zapewnia bezpieczeństwo pracy.

 • Znajdujące się w komputerach ADAX dyski twarde mogą pozostać u użytkownika w przypadku ich awarii

  Na specjalne zamówienie komputery ADAX produkowane są z opcją pozostawienia dysków twardych (nośników) u użytkownika w przypadku ich awarii w okresie gwarancji. Ta opcja jest skierowana do firm i instytucji , których kwestie zabezpieczenia danych są bardzo ważną kwestią. Szczegółowe informacje w jaki sposób można zakupić komputery ADAX z opcją pozostawienia dysków twardych u użytkownika można uzyskać u Partnerów ADAX

  Komputery ADAX z Microsoft Office

  Komputery ADAX z zainstalowanym fabrycznie systemem operacyjnym są umożliwiają czasowe, próbne korzystanie z MS Office w czasie 30 dni. Do komputerów ADAX oferujemy ponadto, dedykowane, nieograniczone czasowo oprogramowanie MS Office w pełnej wersji: Dla domu i Małych firm (Home & Business) które można zamówić wraz z komputerami ADAX.

 • Rozbudowa ADAX Delta

  Rozbudowa ADAX Delta
  Dostęp do wnętrza komputerów ADAX nie jest blokowany. Obudowy ADAX-ów nie są zabezpieczane plombą ani w jakikolwiek inny sposób.
  Użytkownik komputera ADAX może więc swój komputer dowolnie rozbudowywać, na przykład poprzez dołożenie dodatkowego dysku twardego, powiększenie rozmiaru pamięci RAM, zainstalowanie dodatkowych kart rozszerzeń, itp.
  Rozbudowa komputera ADAX Delta odbywa się beznarzędziowo i nie ma wpływu na gwarancję ADAX

 • Komputery ADAX są wyposażane w system operacyjny MS Windows nie wymagające aktywacji

  Użytkownik komputera ADAX z przeinstalowanym systemem operacyjnym nie musi wykonywać aktywacji tego systemu poprzez kontakt. Nie jest to potrzebne.
  To jeden z wyróżników komputerów ADAX. Na obudowach komputerów ADAX znajduje się potwierdzenie legalności użytkowanego systemu operacyjnego z kluczem produktu.
  Użytkownik komputera ADAX może dokonać rejestracji systemu operacyjnego, choć nie jest to obowiązkowe.