O nas


Marka ADAX

Komputery ADAX są obecne na polskim rynku od 1993 roku. ADAX łączy pokolenia, a liczba zadowolonych użytkowników zbliżyła się już do 1,5 miliona. W tym czasie ADAX stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek sprzętu IT w Polsce. Nasze komputery są obecne w wielu szkolnych pracowniach informatycznych w całym kraju.

Komputery ADAX projektowane są we współpracy ze światowymi liderami technologicznymi i poddawane szczegółowym testom. Wszystkie komputery posiadają certyfikaty Microsoft Hardware Quality Labs.Komputery ADAX odznaczają się najwyższą jakością dzięki procesowi produkcyjnemu zgodnemu najwyższymi standardami,

Atutem sprzętu komputerowego ADAX jest trwałość i niezawodność. Sprawnie funkcjonujący serwis gwarancyjny, fachowa obsługa i elastyczność produkcji, pozwala dostosować konfiguracje i stworzyć rozwiązania do potrzeb najbardziej wymagającego klienta. ADAX to szeroka gama produktów, w których tak samo jak nowoczesne technologie ważny jest elegancki design oraz dbałość o środowisko.Nasze zdanie podziela ponad tysiąc firm partnerskich oferujących w całym kraju sprzęt marki ADAX.

Strategia i działanie

Doświadczenie
ADAX stworzony został przez zespół ludzi, którzy zdobywali swoje doświadczenia przez kilkanaście lat w branży IT. Wielu z nas pracowało jako użytkownik czy też Partner dostawcy sprzętu informatycznego. Dlatego wiemy, czego oczekuje od nas użytkownik komputera ADAX.

Elastyczność
ADAX jest produktem elastycznym - możemy wyprodukować nawet jeden komputer, jeden serwer, według Państwa konfiguracji, wyposażony w elementy dopasowane do indywidualnych wymogów. Oferujemy szeroki wybór możliwości serwisu i warunków gwarancyjnych.